Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Wisła - Oferty sprzedaży nieruchomości

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

590 000 zł30,24 m² 19 510,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż funkcjonalny apartament położony przy ul. Miłej 2/301 w Wisła w atrakcyjnej, turystycznej części miasta, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 320 zł68 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Apartament na piętrze z otwartą przestrzenią | Wisła | Apartamenty Vistula** Jeśli szukasz przestrzeni, która robi wrażenie od pierwszego wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł933 m² 1 061,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wisła Malinka Na sprzedaż nieruchomość położona w Wiśle Malince składająca się z działki o powierzchni 14 arów zabudowanej wolnostojącym budynkiem użytkowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł48,34 m² 16 135,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością oferujemy Państwu lokal w Kamienna Apartamenty o powierzchni 48,34 m2 zlokalizowany w nowoczesnym budynku z windą i garażem podziemnym wielostanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

340 000 zł620 m² 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:620 m²

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Działka z domkiem letniskowym Szukasz miejsca na wypady w góry z możliwością noclegu latem i zimą, swojego azylu, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł320,61 m² 4 051,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Mamy do zaoferowania dom wolnostojący usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce o pow. 1081 m2, z której roztacza się widok na góry. Dojazd asfaltowy, całoroczny, dostępność wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł380 m² 4 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o dużym potencjale inwestycyjnym , położony w malowniczej części Wisły - dzielnicy Głębce, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł150 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Duża działka zabudowana domem w stanie surowym do własnego wykończenia. Dzięki temu możesz zaaranżować pomieszczenia według własnej koncepcji.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Wyjątkowy dom inwestycyjny w Wiśle Głębcach - 300 m (231 m powierzchni użytkowej) Mam przyjemność zaoferować Państwu przestronny i funkcjonalny dom oddany do użytku w 2017.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł114 m² 17 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:863 m²

Dom idealny pod inwestycję - gotowy do dalszego wynajmu | ul. Sosnowa Na sprzedaż zadbany, w pełni funkcjonalny dom jednorodzinny, doskonały jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem krótko- lub.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł51 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Luksusowy apartament z pięknym widokiem na góry położony blisko ścisłego centrum Wisły. Lokal mieszkalny o powierzchni 51,20 m 2 składa się z: - dużego salonu z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,35 m² 20 349,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa okazja! Apartament z najpiękniejszym widokiem na pasmo Beskidów w Wiśle Marzysz o miejscu, które zapewni Ci niepowtarzalne widoki i komfort? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł280 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Prezentujemy Do nabycia Pensjonat bardzo dobrze prosperujący, z dużym potencjałem inwestycyjnym - 380 m2. Ta Willa Pensjonat składa się z dużego oddzielnego dwupoziomowego mieszkania 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

999 876 zł320 m² 3 124,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Na sprzedaż przestronny, solidny dom z dużym potencjałem, położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wisły - Wisła Głębce. Parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament

Wisła,śląskie

1 190 000 zł98 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Gotowa inwestycja W sercu beskidów! doskonałe rozwiąznie inwestycyjne! - wynajmuje się przez cały rok i przynosi regularne zyski. Oferujemy na sprzedaż ciekawą nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

2 748 000 zł455 m² 6 039,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nieruchomość pensjonatowy przy wyciągu. Wisła Malinka do sprzedaży obiekt o powierzchni 455m2 usytuowana na działce o powierzchni 1001m2. Położona na wzgórzu, przy samym wyciągu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł421 m² 4 726,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta biznesowa - nieruchomość inwestycyjna | wisła Lokalizacja: wisła, ul. Zdejszy Bezpośrednie sąsiedztwo hoteli Gołębiewski oraz Crystal Mountain (ok. 300 m). Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 390 zł61 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Krystian stańczyk Agent prowadzący   **apartament na parterze 61 m | Wisła | Apartamenty Vistula** Szukasz miejsca, które łączy spokój gór z wygodą nowoczesnego życia? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł140 m² 12 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Apartamenty River - dochodowa inwestycja w Wiśle roi 8% - 10% - Widok na Stok Narciarski Siglany Na sprzedaż Apartamenty River - nowoczesny, w pełni funkcjonujący obiekt inwestycyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 050 m² 280,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka usytuowana w Wiśle. Kształt działki: trójkąt. Ukształtowanie terenu: teren płaski, lekko nachylony. Dostęp do asfaltowej drogi publicznej wiedzie przez drogę dojazdową (płyty.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł700 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Obiekt pensjonatowy w sercu gór Wisła Gotowy biznes, 40 miejsc noclegowych, całoroczna turystyka Na sprzedaż w pełni funkcjonujący obiekt pensjonatowy o powierzchni ok. 700 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł140 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 616 m²

Budynek mieszkalny, nadający się na przebudowę na mały pensjonat. Budynek z lat siedemdziesiątych do kapitalnego remontu, na widokowej działce. Działka w całości budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: widokowa działka rolna w Wiśle Osiedle Bobrów Wyjątkowa oferta dla osób szukających ciszy, natury i prawdziwego górskiego klimatu. Jeśli marzysz o własnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

2 747 000 zł455 m² 6 037,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Budynek pensjonatowy przy wyciągu. Wisła Malinka do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 455m2 usytuowana na działce o powierzchni 1001m2. Położona na wzgórzu, przy samym wyciągu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 500 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Widokowa działka inwestycyjna 1500 m w Wiśle Gościejów | Potok, las, pensjonaty Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1500.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł200 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Dom wraz z trzema działkami Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z lat 1979-1980 o powierzchni użytkowej około 200 m , położony na lekkim stoku, z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wisła,śląskie

9 500 000 zł11 000 m² 863,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Wiśle przy ul. 11 Listopada. Nr działki: 3446/36, 3470/25, obręb: wisła Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł400 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:231 m²

Wisła Głębce-obiekt nie mieszkalny o pow. około 400 m2, działka 231 m2. Położony w spokojnej okolicy. Opis : piwnica : kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, parter : 1 duża sala, holl,.

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł1 800 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona nad centrum Wisły. Posiada ładny widok na góry. Prowadzi do niej górska droga która na fragmencie jest mocno nachylona. Miejsce jest niezwykle widokowe. Powierzchnia umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł108 m² 5 879,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Pięknie położony dom w Wiśle do wykończenia (stan surowy otwarty), usytuowany na działce o powierzchni 550 mkw. Kształt działki: prostokąt. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

8 998 000 zł4 462 m² 2 016,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga;Okazja.Obecnie działa w ograniczonym zakresie ze względu na decyzje sprzedaży,przy pełnym marketingu i wszystkich zasobów możliwe jest wielokrotne zwiększenie dochodów. 1.)Powód.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł403 m² 419,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Wiśle ul. Bursche Oferuję działkę o numerze 3218/162 i powierzchni 0,0403 ha, położoną w atrakcyjnej części Wisły nad Hotelem Gołębiewski.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł604,70 m² 1 637,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 016 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio pensjonat w miejscowości Wisła (woj. śląskie) przy ul. Cieślarów 18. |Nieruchomość| - Budynek mieszkalny jednorodzinny 5 kondygnacyjny, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Wisła

Wisła,śląskie

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 994 m²

Agent prowadzący: stylowa nieruchomość w Wiśle centrum z przepięknym widokiem. Posiadłość stanowi, dom mieszkalny posadowiony na widokowej i częściowo zalesionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wisła,śląskie

799 000 zł68 m² 11 803,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

|| Zamień duży dom na wygodne 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Wisły || Bez koszenia, bez odśnieżania, bez mnogości schodów Kawa na deptaku bez odpalania auta, spacer bulwarem po kolacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wisła,śląskie

732 000 zł61 m² 11 986,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

DO końca kwietnia dodatkowa promocja! - zapraszam do kontaktu! Nowoczesny apartament 3-pokojowy z ogródkiem oraz miejscem postojowym blisko stoku narciarskiego w Wiśle! Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wisła,śląskie

885 918 zł68 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartament 3-pokojowy z balkonem oraz miejscem postojowym blisko stoku narciarskiego w Wiśle! 68 m2 Oferta na wyłączność Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wisła,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł całościowo (dom + działka + przygotowanie). Pomagamy sprawdzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisła

Wisła,śląskie

790 000 zł146 m² 5 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Na sprzedaż klimatycznie położony dom jednorodzinny w malowniczej części Wisły w dzielnicy Partecznik, oddalonej zaledwie około 2 km od centrum miasta. To wyjątkowa lokalizacja łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wisła

Wisła,śląskie

1 470 000 zł300 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:769 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedania duży budynek mieszkalno-pensjonatowy zlokalizowany w malowniczej miejscowości górskiej Wisła. Więcej zdjęć na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dworcowa

Wisła,śląskie

1 650 000 zł380 m² 4 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-