Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Wisła - Oferty sprzedaży nieruchomości

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

6 900 000 zł2 137 m² 3 228,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hotel -pensjonat w stanie developerskim zamkniętym ,na planie sytuacyjnym ma kształt litery " L",składa się z dwóch budynków (skrzydeł ) usytuowany na zboczu góry , w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł693 m² 432,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż działka budowlana o nr ewidencyjnym 50/4, położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Wisła dzielnica Tokarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prestiżowa inwestycja. 0% prowizji, 0% pcc. Na sprzedaż nowoczesny apartament z widokiem na Beskidy, wykończony pod klucz. Powierzchnia mieszkania: 48,34m2 plus garaż/dodatkowo płatny/pow. balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł4 462 m² 2 129,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 517 m²

Oferujemy na sprzedaż niepowtarzalny pensjonat położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Wiśle perle Beskidów. To doskonała okazja dla inwestorów lub osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł216,73 m² 4 148,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Gotowy biznes w sercu Beskidów - budynek mieszkalny z potencjałem inwestycyjnym | Wisła, ul. Czarne Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł812 m² 440,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren z widokiem na góry. Wisła Jawornik na sprzedaż działka budowlana o powierzchnia 812 m2. Usytuowana na wzgórzu z pięknym widokiem na górską panoramę,lasy i łąki. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w spokojnym miejscu. Wisła Kopydło do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50m2. Usytuowane na pierwszym piętrze budynku z 2016 roku, położonego na osiedlu zamkniętym. Małe.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł692 m² 381,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Fenomenalnie położona działka budowlana. Dojazd urządzony jest do granicy nieruchomości. W sąsiedztwie kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł250 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 289 m²

Wisła Jawornik Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położona nieruchomość o dużym potencjale. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2289 mkw wraz z wolnostojącym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł32,61 m² 18 705 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Natura i Komfort w Zasięgu Ręki Zamieszkaj w wyjątkowym apartamentowcu położonym w sercu malowniczej Wisły, gdzie natura spotyka się z luksusem. Ten 32,61 m apartament.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł54 m² 10 185,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, z którego widok codziennie krzyczy: hej, jesteś w górach! ? Proszę bardzo! Ten 54-metrowy kąsek Wisły leży na 4. piętrze czyli na tyle wysoko, by podziwiać panoramę,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł156 m² 4 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:651 m²

Budynek nadajacy się do adaptacji na mały pensjonat. Unikalna lokalizacja! Całoroczny, komfortowy dojazd. Południowa ekspozycja i piękne widoki. Wypoczynkowy, zadaszony, duży taras. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł52,31 m² 16 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wisły - idealne pod inwestycję lub dla siebie | 52,37 m Mam przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 999 m² 315,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka w pobliżu centrum. Świetna lokalizacja Wisła Dziechcinka ulica Sosnowa Do sprzedaży działka o powierzchni 1999m2. W planie zagospodarowania przestrzennego znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł170 m² 7 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:764 m²

Oferta agencji nieruchomości wisła głębce - około 5 km od Rynku, ładny dom w zabudowie wolnostojącej, wykończony w latach 2002-2006. Budynek o łącznej powierzchni 159m2 (141m2 + 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł690 m² 2 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Urokliwie położony obiekt. Wisła do sprzedaży nieruchomość o powierzchni całkowitej około 700m2, położony na działce o powierzchni około 26arów. Usytuowany w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł360 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 058 m²

Opis nieruchomości Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży klimatycznego dworku zlokalizowanego w malowniczej Wiśle, przy ul. Kwiatowej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 360.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł128,30 m² 10 124,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom położony w miejscowości Wisła Głębce, w spokojnej i zielonej okolicy, zapewniającej ciszę oraz komfort codziennego życia, a jednocześnie z dogodnym dojazdem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56 m² 13 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wisła-widokowo położony apartament o pow. 56 m2, i piętro z balkonem. Opis : Salon, sypialnia, przestronna kuchnia z oknem, przedpokój, łazienka, balkon. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł227 m² 4 713,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:785 m²

Dom jednorodzinny położony pod Stożkiem, usytuowany na prostokątnej działce o powierzchni 785 m2 wraz z dużym tarasem. Rozkład pomieszczeń: piwnica parter: 2 sypialnie, 1 pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł47,57 m² 12 802,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Z ogródkiem wisła - ul. Kopydło Nowoczesne mieszkania inwestycyjne w sercu Beskidów z ogródkiem! Te mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem, już dwa zostały.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł956 m² 355,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wisła partecznik! widokowa działka! Mam przyjemność zaprezentować ofertę działki budowlanej o powierzchni 956m2 zlokalizowanej w niezwykle malowniczym miejscu, bardzo blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł51 m² 16 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Na sprzedaż apartament znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł820 m² 2 317,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:60

 

Parking:garaże w bryle budynku

Oferta Agencji Nieruchomości Wisła okolice Centrum - ( była restauracja imko ) budynek mieszkalno - usługowy o powierzchni użytkowej 770 m2, działka usługowa 18 ar potencjałem nowej zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł44 m² 12 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie bardzo blisko centrum z komfortowym całorocznym dojazdem. Zamknięte małe osiedle na dużej działce (1700 m2), na które składa się tylko 12 mieszkań. 1,5 km od rynku. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł33 m² 15 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niezwykle funkcjonalny apartament z własnym tarasem i wyjściem na ogródek. Własne miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Mieszkanie bardzo słoneczne z ładnym widokiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł700 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Nieruchomość w sercu gór Wisła Gotowy biznes, 40 miejsc noclegowych, całoroczna turystyka Na sprzedaż w pełni funkcjonujący obiekt pensjonatowy o powierzchni ok. 700 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł307,10 m² 6 838,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 049 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż rezydencja z prywatnym spa oraz domkiem gościnnym, w górskiej części Wisła os. Tokarnia o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł376 m² 3 962,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:983 m²

Oferujemy do sprzedaży pięknie zlokalizowany na skarpie w Wiśle Malince ,w sąsiedztwie ośrodków narciarskich Klepki i Cieńków, budynek mieszkalny ,wolnostojący z 2007roku. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł660 m² 346,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w kameralnym miejscu z piękną panoramą gór. Teren znajduje się na dużym wzniesieniu a działka jest dosyć mocno nachylona. Mimo górskiego położenia do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł210 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Wiśle, w dzielnicy Malinka, przy ul. Niedźwiedziej. To ustronne i spokojne miejsce na obrzeżach miasta, w kierunku Przełęczy Salmopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł48,42 m² 12 598 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wisła, apartamenty kamienna, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z balkonem, lokal M 12: - na pierwszym piętrze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka.