Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Wisła - Oferty sprzedaży

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Rynek pierwotny

531 340 zł38 m² 13 982,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Agent prowadzący: mirosław zięba   Apartament Forest 01 Kameralny Luksus w Apartamentach Vistula (wisła) Na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł109,62 m² 7 288,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty wisła - ul. Kopydło, cena promocyjna 799 000 pln, apartament szczytowy Nowoczesne mieszkania inwestycyjne w sercu Beskidów! Na sprzedaż oferujemy apartamenty o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł47 m² 13 553,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu do sprzedaży apartament zlokalizowany w komfortowym kompleksie Kamienna Apartamenty. Jest to kompleks położony na południowym zboczu Partecznika, z którego rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Wisła

Wisła,śląskie

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prestiżowa inwestycja. 0% prowizji, 0% pcc. Na sprzedaż nowoczesny apartament z widokiem na Beskidy, wykończony pod klucz. Powierzchnia mieszkania: 48,34m2 plus garaż/dodatkowo płatny/pow. balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Wisła

Wisła,śląskie

610 000 zł32,61 m² 18 705 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Natura i Komfort w Zasięgu Ręki Zamieszkaj w wyjątkowym apartamentowcu położonym w sercu malowniczej Wisły, gdzie natura spotyka się z luksusem. Ten 32,61 m apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł47,57 m² 12 802,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Z ogródkiem wisła - ul. Kopydło Nowoczesne mieszkania inwestycyjne w sercu Beskidów z ogródkiem! Te mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem, już dwa zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Wisła

Wisła,śląskie

610 000 zł48,42 m² 12 598 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wisła, apartamenty kamienna, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z balkonem, lokal M 12: - na pierwszym piętrze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Wisła

Wisła,śląskie

610 000 zł48,42 m² 12 598,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prestiżowa inwestycja. 0% prowizji, 0% pcc. Na sprzedaż nowoczesne apartamenty z widokiem na Beskidy. Apartament może zostać wykończony pod klucz tak, jak wykonano na zdjęciach. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Wisła,śląskie

883 320 zł68 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Apartament na piętrze z otwartą przestrzenią | Wisła | Apartamenty Vistula** Jeśli szukasz przestrzeni, która robi wrażenie od pierwszego wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Wisła,śląskie

731 390 zł61 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Krystian stańczyk Agent prowadzący   **apartament na parterze 61 m | Wisła | Apartamenty Vistula** Szukasz miejsca, które łączy spokój gór z wygodą nowoczesnego życia? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wisła,śląskie

732 000 zł61 m² 11 986,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

DO końca kwietnia dodatkowa promocja! - zapraszam do kontaktu! Nowoczesny apartament 3-pokojowy z ogródkiem oraz miejscem postojowym blisko stoku narciarskiego w Wiśle! Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wisła,śląskie

885 918 zł68 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartament 3-pokojowy z balkonem oraz miejscem postojowym blisko stoku narciarskiego w Wiśle! 68 m2 Oferta na wyłączność Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wisła,śląskie

1 050 000 zł119 m² 8 854,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością oferujemy Państwu apartament w Kamienna Apartamenty o łącznej powierzchni 118,59 m2, zlokalizowany w nowoczesnym budynku, położony na zboczu Góry Partecznik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wisła

Wisła,śląskie

799 000 zł110 m² 7 288,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą inwestycyjną w Wiśle apartamenty kopydło 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

533 000 zł48 m² 10 994,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Inwestycja położona jest nad potokiem w malowniczej dolinie Wisła - Kopydło w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wisła

Wisła,śląskie

1 050 000 zł119 m² 8 854 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wisła, kamienna apartamenty, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z garażem (2 miejsca) i tarasem, lokal 5 A: - na parterze - 3 pokoje ( salon z kuchnią, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wisła

Wisła,śląskie

1 010 000 zł79 m² 12 708 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wisła, kamienna apartamenty, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z garażem (2 miejsca) i tarasem, lokal 5 A: - wysoki parter - 3 pokoje ( salon z kuchnią, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wisła

Wisła,śląskie

1 030 000 zł119 m² 8 654 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wisła, kamienna apartamenty, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z garażem (2 miejsca) i tarasem, lokal 4a/1: - na parterze - 3 pokoje ( salon z kuchnią, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ochorowicza

Wisła,śląskie

610 000 zł32 m² 19 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament C10 Widok na góry z obu pokoi oraz tarasu (zdjęcia 2,3 i 4 po karcie lokalu to jest widok dokładnie z tego apartamenty) Lokal na 1 piętrze (winda z garażu wprost do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ochorowicza

Wisła,śląskie

455 000 zł25 m² 17 977,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament C7 Widok na góry z łóżka w sypialni (foto dokładnie z tego okna w galerii) Lokal na 1 piętrze (winda z garażu), w najniżej położonym budynku kompleksu.