Apartament, ul. Spokojna

Spokojna, Wisła, śląskie

  • 732 000 zł
  • 61,07 m²
  • 11 986,25 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Kruk

Skontaktuj się

Apartament, ul. Spokojna

Spokojna, Wisła, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

732 000 zł

61,07 m²

11 986,25 zł/m²

Apartament, ul. Spokojna

Zaktualizowane: 16 maja 2026

732 000 zł 61,07 m² 11 986,25 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 732 000 zł (11 986,25 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Wiśle)
  • Dostępne: luty 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 61,07 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   okna: aluminiowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: SOHO REALTY GROUP, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 468/18252/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesny apartament 3-pokojowy z ogródkiem oraz miejscem postojowym blisko stoku narciarskiego w Wiśle!

Oferta na wyłączność

Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w pobliżu centrum miasta? A jednocześnie cenisz ciszę i widok na góry? Ta oferta jest dla Ciebie!

Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć a jednocześnie mieć wszystko pod ręką?
Ten nowoczesny kompleks apartamentów powstaje w Wiśle jednej z (...)

Agent

Agnieszka Kruk

784 461...

784 461 944

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

784 461...

784 461 944

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.