Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w centrum Wisła - Oferty sprzedaży i najmu

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wisła

Wisła,śląskie

400 807 zł33 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Apartamenty Vistula to inwestycja o wysokim standardzie która zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Wisły przy ul. Spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wisła,śląskie

895 000 zł66 m² 13 560,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie na niewielkim i cichym osiedlu w ścisłym centrum Wisły. W odległości ok. 100-200m znajdują się: rynek, główny deptak, rzeka Wisła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bukowa

Wisła,śląskie

995 000 zł68 m² 14 557,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzeda ż jest uroczy dwupoziomowy apartament z antresol ą o powierzchni 68,35 m , poło ż ony na drugim pi ę trze z wind ą. Ten przytulny lokal oddany do u ż ytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ochorowicza

Wisła,śląskie

1 186 000 zł73 m² 16 246,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zakupu ( sprzedaż bezpośrednio) jedynego w swoim rodzaju apartamentu D9 w inwestycji "magiczny Horyzont" w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wisła

Wisła,śląskie

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w naszej ofercie do wynajęcia Apartament położony w Wiśle powiat cieszyński dzielnica- jawornik. Apartament położony na parterze o powierzchni użytkowej 58m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wisła

Wisła,śląskie

664 000 zł55 m² 12 073 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na kameralnym osiedlu na polanie leśnej. Wyjątkowa lokalizacja! Cisza, spokój, kontakt z naturą gwarantowane. Pod osiedlem czysta rzeka i w pobliży trzy wyciągi narciarskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wisła

Wisła,śląskie

499 000 zł58 m² 8 603 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie blisko centrum, blisko Hotelu Gołębiewski i Hotelu Crystal. 10 spacerkiem na rynek. Mieszkanie po odświeżeniu. W pełni umeblowane na drugim piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wisła

Wisła,śląskie

2 000 zł44 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wisła - polecam do wynajęcia elegancki apartament w bardzo dobrej lokalizacji z pięknymi widokami. Mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 /powierzchnia całkowita 65 m2/ znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wisła

Wisła,śląskie

1 700 zł54 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie na 1. piętrze w budynku z windą. Duży balkon. Salon otwarty na kuchnię, duża łazienka, sypialnia na antresoli. Nieruchomość znajduje się blisko centrum i Hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem Wisła

Wisła,śląskie

730 000 zł51 m² 14 418 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wisła, widokowy apartament gotowy do zamieszkania, loggia, duży garaż Oferujemy na sprzedaż dwupokojowy, komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 50,63 m2, znajdujący się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

1 090 000 zł121 m² 8 981 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wisła, kamienna apartamenty, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z garażem (2 miejsca) i tarasem lokal 1 A: - na parterze - 3 pokoje ( salon z kuchnią, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

569 000 zł47 m² 12 205 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wisła, kamienna apartamenty, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z balkonem, lokal M 10: - na pierwszym piętrze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wisła,śląskie

720 000 zł64 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Apartament w Centrum Wisy - Przy Bulwarze - Można w nim zamieszkać na stałe, tymczasowo lub wynajmować i czerpać zyski. Oferowane mieszkanie jest w pełni umeblowane, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wisła

Wisła,śląskie

730 000 zł53 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży widokowego apartamentu w Wiśle. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w 4 piętrowym budynku, rok budowy 2016. Apartament oferuje 1 sypialnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wisła

Wisła,śląskie

730 000 zł51 m² 14 418 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wisła

Wisła,śląskie

569 000 zł47 m² 12 205,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0% prowizji, 0% pcc ***niepowtarzalny Widok!*** Biuro nieruchomości dream estate oferuje Państwu przestronny 2-pokojowy apartament z południowo- zachodnią ekspozycją. Mieszkanie z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wisła

Wisła,śląskie

569 000 zł47 m² 12 205,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

1 059 000 zł76 m² 14 010 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wisła, kamienna apartamenty, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z dwoma balkonami, lokal M 30: - na trzecim piętrze - 3 pokoje ( salon z kuchnią, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

649 000 zł48 m² 13 479 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wisła, kamienna apartamenty, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z balkonem, widokowy lokal M 19: - na drugim piętrze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wisła

Wisła,śląskie