Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki z dojazdem utwardzonym Wisła - Sprzedaż i dzierżawa

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wisła

Wisła,śląskie

245 000 zł863 m² 283,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzialka budowlana w scislym centrum Wisly, nadajaca sie zarowno pod zabudowe jednorodzinna jak i ekstensywna. Wszystkie media w obrebie lub bezposrednio na dzialce. Dzialka znajduje sie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Klonowa

Wisła,śląskie

115 000 zł1 021 m² 112,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę z domkiem letniskowym w Wiśle o powierzchni 1021 m2 składającą się z dwóch parceli razem połączonych (na każdą osobna księga). Zgodnie z planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wisła

Wisła,śląskie

790 000 zł17 323 m² 45,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża atrakcyjna działka w Wiśle - Malince (ponad 17 tys. m kw.), w tym około 6,600 m kw. pod budowę pensjonatu lub hotelu i około 2100 m kw. pod budownictwo jednorodzinne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij